Skontaktuj się z nami tel: 537 447 347
 SK admin
RODO

Kontakt:

 

Wielkopolskie:
ul. Obornicka 117/7
62-002 Suchy Las
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Łódzkie:
ul. Łaska 3/5
95-200 Pabianice
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Właściciel

Sylwester Krawczyk
tel: 694 699 016
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Specjalista ds. obsługi klienta

Dominika Rybak
tel: 537 447 347
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA

 

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

 

informuję, że:

1)Administratorem danych osobowych Pani/Pana jest firma Sylwester Krawczyk SK admin, ul. Obornicka 117/7, 62-002 Suchy Las, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


2) Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych w celu odpowiedzi na korespondencję mailową oraz art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu zawarcia i realizacji umowy, a także na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO w celu dochodzenia i obrony przed ewentualnymi roszczeniami.


3)Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty świadczące usługi IT, tj. hosting.


4) Dane osobowe będą przechowywane do zakończenia sprawy, której dotyczy korespondencja lub cofnięcia zgody, natomiast w przypadku zawarcia i realizacji umowy – przez 3 lata od zakończenia jej obowiązywania, a w przypadku dochodzenia i obrony przed ewentualnymi roszczeniami przez okres 5 lat.


5) Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, przeniesienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody (w zakresie danych, do których wyrażono zgodę). Cofnięcie zgody przez podmiot danych nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.


6) Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych.


7) Podanie danych osobowych jest niezbędne do zawarcia i realizacji umowy, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

 

 

stat4u