Skontaktuj się z nami tel: 537 447 347
GIODO

Strony internetowe www

 

Stworzenie dobrej strony internetowej wymaga dużej wiedzy z zakresy grafiki oraz programowania, Podczas tworzenia należy również zwrócić uwagę na zagadnienia związane z pozycjonowaniem SEO by uniknąć późniejszych dodatkowych kosztów związanych z optymalizacją naszej strony pod pozycjonowanie.

Nasza firma proponuje Państwu stworzenie profesjonalnej strony www w przystępnej cenie.

Zakres prac:

  • Wybór systemu CMS na którym powstanie Państwa strona- dzięki temu systemowi w łatwy sposób będą mogli Państwo edytować teksty czy grafikę na stronie.
  • Analiza słów kluczowych - dzięki teku krokowi możemy wspólnie z klientem określić na jakie frazy ma się pozycjonować strona, od tego kroku zależy przy jakich hasłach wpisanych w wyszukiwarkę nasza strona będzie widoczna w wynikach.
  • Umieszczenie słów kluczowych na stronie - wybrane przez Państwa frazy zostają wpisane we wszystkie miejsca w których roboty pozycjonujące będą ich poszukiwać na Państwa stronie. Jest to bardzo ważny krok.
  • Przedstawienie Państwu kilu wariantów graficznych Państwa przyszłej strony - strona by przyciągała uwagę powinna być unikatowa, strony oparte o gotowe szablony są już opatrzone i mało atrakcyjne wizualnie. Z tego powodu tworzymy dla Państwa unikatowe szablony graficzne.
  • Pomoc przy tworzeniu tekstu na główną stronę - tekst na stronie jest bardzo ważny musi być unikatowy, przedstawiać w odpowiedni sposób Państwa firmę oraz odpowiednio zawierać słowa kluczowe.
  • Przekierowania oraz inne operacje na stronie niezbędne dla dobrego pozycjonowania.
  • Przedstawienie Państwu nowej strony - czas by mogli Państwo przetestować stronę. Oczywiście na wykonane przez nas strony dajemy gwarancję.

 

Po tych pracach posiadają Państwo nowoczesną stronę która dobrze się pozycjonuje, posiada atrakcyjną unikatową szatę graficzną jak również dobrze wyświetla się na urządzeniach mobilnych.

Zapraszamy do kontaktu z nami i dołączenia do grona naszych klientów.

stat4u